Національна символіка Русі-України - 16 Березня 2009 - Тростян,Хата коло канатки
П'ятниця, 20.01.2017, 02:27
Головна | Реєстрація | Вхід
» Меню сайту

» Категорії розділу
Цікаво [267]
Зображення [72]

» Наше опитування
Чого потрібно більше на сайті?
Всього відповідей: 271

» Зв'язок

483133036
Відпочинок в Карпатах best_trostian@ukr.net


» Виправлення помилок

Побачив помилку? Виділи її та нажми Ctrl+Enter. Система Orphus


Головна » 2009 » Березень » 16 » Національна символіка Русі-України
22:23
Національна символіка Русі-України
Національна символіка Русі-України

Символіка кожного народу, кожної держави відображає найбільш глибинні і характерні риси, притаманні саме цьому народові чи державі. Розуміння цієї символіки - це розуміння космічної суті народу, його історичної місії, задачі в розвитку суспільства.

До української символіки відносяться жовто-блакитний стяг і тризуб.


Змісту цих символів на Україні майже ніхто не розуміє і провина в цьому лягає, перш за все, на істориків, які замість результатів досліджень несуть до народу які завгодно особисті версії, але ніяк не історичну дійсність. За цими версіями жовто-блакитний стяг - це стигле хлібне поле і небо над ним (іноді Чорне море, що омиває хлібні береги України), а тризуб - це і вила, і сокіл, і лук із стрілою і інші, які завгодно асоціативні вигадки.

Та якщо подивитись в глибину тисячоліть, то і там зустрінемо наші, давно знайомі символи. І сягає та давнина 5508 року до н.е. (а може й раніше), коли, згідно з Рігведами, відбулось перше "відкриття Бога" Рамі; а саме, коли Рамі було дано, що жовте - то сонячне проміння, а блакитне - то вода. Разом - це дві стихії, що народжують життя у Всесвіті: сонячні промені і вода! Саме сонячні промені несуть інформацію на посів життя і на його розвиток. І коли наша планета була "готова до посіву", цей посів ішов через воду 78 . Не у всіх нащадків аріїв зберігся цей символ, а лише у Фракії (нинішня Румунія), у шведів, у норвежців...

Ще глибший зміст у іншого символу - тризуба, символу. який зустрічається майже в усіх міфологіях стародавнього світу - від аріїв до шумерів і греків, від Дани до Нептуна і Посейдона. Та навіть в більшості міфів загубилось його первісне значення - триєдність Бога, триєдність Природи, триєдність людини. Фізико-біологічна, енергетично-інформаційна і духовна суті поєднані в одному, і з одного виростають три іпостасі всього сущого Біологічне тіло, ментальне (інформаційне) і духовне тіла або душа, поєднані в людині. Поєднання цих тіл іде через воду і в воді; може саме тому і в Нептуна, і в Посейдона в руках ми бачимо тризуб 79, 80.

Та не лише ці два символи мала Київська Русь, а задовго до того - арії. На стягах і щитах Русі майоріла свастика, що обертається за годинниковою стрілкою - на відміну від тої, що була у фашистів гітлерівської Германії і яка оберталась в зворотному напрямку. Якщо зміст першої - це символ сонця, світла, життя, еволюції, то другої - пітьми, смерті, розрухи... Можна сказати: яка різниця, куди повернена свастика, свастика - вона і є свастика. Та як показує сучасна фізика, в свастиці закладений надзвичайно глибокий фізичний зміст. Нашому, речовинному за фізичною природою, Всесвіту відповідає своя просторово-часова конструкція. Але якщо цю конструкцію зорієнтувати в зворотному напрямку обертання - ще вже буде конструкція іншого стану матерії, місця в якому ні нам, ні живому взагалі уже не буде (живому в нашому, людському, розумінні цього слова).

Ще один символ, який прийшов на Україну від аріїв і майже загубився - це арійський хрест. Хрест, який ніс в собі космічний зміст зірок, в тому числі і Сонця. І мав цей символ вигляд Сонця з чотирма потоками проміння.

Космічна ж суть цього хреста була в тім, що Сонце є тим механізмом, в якому перехрещуються і поєднуються два потоки:
Матерії і Духу; потоки, що дарують нам життя. На перших київських церквах були саме такі хрести. За твердженням Ю.Канигіна вони були на Русі вже в IV сторіччі, за гуннів... Та й зараз на деяких церквах в тому ж Києві можна ще бачити хрести з сонячним символом на перехресті 81 . Не всім відомо, що Ісуса Христа розіп'яли не на хресті, а на його подобі , що той хрест який ми бачимо як символ віри православної, з'явився пізніше після навали на Європу гуннів. Вірогідно, що саме тоді поєднались між собою змістом хрест арійський з розп'яттям Христовим, як символом перемоги Ісуса Христа над злом , пітьмою. Сьогодні ми спостерігаємо велике розмаїття форм , оздоблення хрестів, але щоб зрозуміти їх зміст, необхідно повернутись до аріїв... Найближчим до арійського є мальтійськіїй хрест, а на нашій Батьківщині то був козацький.

Якщо розставити наші національні символи за змістом, то вишикуються вони в наступному порядку:

Спочатку створив Бог небо і землю (вакуум та речовину). Земля ж була безводна і пуста, і темрява над безоднею, і Дух Божий носився над водою. І сказав Бог: хай буде світло. І стало світло. І побачив Бог світло, що воно гарне і відділив Бог світло від пітьми. І назвав Бог світло днем, а пітьму ніччю. І був вечір, і був ранок: день перший.
І сказав Бог: хай буде твердиня посеред води і хай відокремить вона воду від води. І стало так. І створив Бог твердь, і відокремив воду, яка над тверддю, від води, яка під тверддю. І стало так. І назвав Бог твердь небом. І побачив Бог що це добре. І був вечір, і був ранок: день другий.
І сказав Бог: хай збереться вода що під небом в одне місце і хай з'явиться суша. І стало так...
І сказав Бог: хай народить вода душу живу...
І сказав Бог: створимо людину по образу нашому і по подібності нашій...

Як видно з приведених слів першої книги Моісея "Буття" з Біблії, символіка Русі по змісту перегукується з порядком творення Всесвіту і людини. Спочатку Бог створює речовину, відділяючи її від вакууму і збирає її в зірках і планетах; потім Дух опліднює Матерію через світло. Після того як відокремлена вода від суші, на планетах через випромінення зірок іде посів життя на воду; і, нарешті, вода народжує душу живу, все живе з наступним створенням людини по образу і подібності...
Як бачимо, символіка нашого народу суто космічна і не так багато символік подібного змісту в інших народів планети. Лише японці, араби, китайці, індійці, євреї та деякі інші народи мають, або мали подібну символіку 82 . Але таку глибоку і послідовну мабуть мали лише арії, а згодом Русь-Україна. І все ж, незважаючи на змістовність символіки, можна запитати: а яке відношення має все це до нас з вами, до нинішнього стану суспільства, до нашого майбутнього? Щоб відповісти на це запитання, потрібно спочатку розглянути "інваріанти" нашого етносу.

Категорія: Цікаво | Переглядів: 1554 | Додав: trostian | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Погоджуюсь з вище наведеними фактами, головне щоб люди розуміли зміст символіки і зуміли її зберегти й передати наступникам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Форма входу

» Календар
«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

» Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Друзі сайту